Bardh Spahia në luftë si Don Kishoti, ndryshon numrin e votuesve

Kryetari aktual i bashkisë Shkodër Bardh Spahia konfirmohet sërish si kandidat i përzgjedhur i Sali Berishës në primare për zgjedhjet vendore të 14 majit. Në 3 qendrat e votimit në Shkodër Spahia mori 1392 pro, 6 kundër ndërsa të pavlefshme 5 vota. Ky ishte lajmi që zyra e shtypit super amatore shpërndau për mediat lokale.

Ka vetëm një problem, procesverbali është i manipuluar. Fotoja më poshtë tregon procesverbalin e vërtetë ku pjesëmarrja e demokratëve shkodranë është tepër e ulët dhe Bardh Spahia pa kandidat përballë ngjan me Don Kishotin në luftë me mullinjtë e erës. Suksese Kryetar!/ShkodraNews

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej