Barriera prej çeliku i hyn makinës mes për mes si shtizë, plagoset rëndë shoferi

Një aksident me tre të plagosur ka ndodhur në një rrugë afër fshatit Pirg ne Maliq ku makina ka goditur barrierën prej çeliku, e cila nga forca e përplasjes ka depërtuar si shtizë mes përmes automjetit duke plagosur më rëndë shoferin dhe vështirësuar shumë nxjerrjen e tij prej mjetit.

SYRI TV mëson se drejtuesi ka marrë dëmtime të shumta në trup dhe është dashur ndërhyrja e zjarrfikësve për ta nxjerrë.

Gjendja e tij paraqitet e rëndë dhe u dërgua drejt spitalit të Korçës për mjekim. Policia ka shkuar në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave.

 

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej