Belind Këlliçi zbulon punën e parë që ka bërë: Isha vetëm 17 vjeç

Kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë” për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi, ka zbuluar punën e parë që ai ka bërë.

Këlliçi ka treguar se kur ka qenë 17 vjeç, ka qenë teknik pulti në emisionin e parë radiofonik që realizonte pikërisht Arjan Çani, “Klani i Natës”.

Emisioni ishte në sezonin e dytë dhe roli i Belindit ishte në përzgjedhjen e muzikës dhe në ndihmën teknike.

“Isha 17 vjeç, kam qenë teknik pulti në emisionin e parë radiofonik që realizonte pikërisht Arjan Çani, “Klani i Natës”. Emisioni ishte në sezonin e dytë dhe përzgjidhja muzikën dhe merresha me pjesën teknike. Isha pas xhamit dhe pikërisht prej Çanit pëlqeva muzikën franceze,” tha Këlliçi për emisionin “Zonë e Lirë”.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej