Berisha “bën paqe” me Paulin Sterkajn, 7 vite më parë e akuzoi se mbillte parcela me kanabis

Ish-kryeministri Sali  Berisha është parë duke u takuar ditën e djeshme, jashtë parlamentit me deputetin socialist Paulin Sterkaj, ku mesa duket kanë lënë pas akuzat e vjetra.

Kujtojmë se shtatë vite më parë, në  2015, Berisha do të akuzonte në Parlament Paulin Sterkajn se po mbillte ara me kanabis dhe se kishte goditur kryetarin e PD-së në Malësi të Madhe.

“Qytetarët e Malësisë së Madhe kanë denoncuar arat e tua me kanabis. Paulin, ke goditur 5 herë me qytë pistolete në kokë kryetarin e PD Malsi e Madhe, Pjerin Spatharin”, shprehej asokohe Berisha.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej