Bie nga lartësia teksa punonte, plagoset punëtori 60-vjeçar

Një 60-vjeçar me inicialet B.B., është rrëzuar teksa po punonte në një kompleks pallatesh në rrugën “Kristo Luarasi” në Tiranë. Sipas informacioneve dyshohet se ai është rrëzuar aksidentalisht.

Ndërkohë mësohet se 60-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

“Më datë 31.03.2023, në rrugën “Kristo Luarasi”, në një kompleks pallatesh në ndërtim e sipër, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar shtetasi B. B., 60 vjeç.

Si pasojë 60-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”,-thuhet në njoftimin e policisë.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej