“Big m*t”, “shpërthen” Aleksandër Gjokaj: Na çatë k**** me këtë format idiot

Fenomeni “Big Brother Vip” ka “infektuar” të madh dhe të vogël, ekonomist dhe gazetar, këngëtar dhe analist, të gjithë janë duke folur për këtë format dhe të gjithë kanë rënë “pre” e këtij fenomeni.

Situatat e krijuara brenda në shtëpi, dhuna e përdorur nga Kejvina kundrejt Luizit, ofendimet e banorëve për njëri-tjetrin, kanë krijuar një atmosferë mjaft toksike duke sjellë reagime të forta nga jashtë shtëpisë.

Së fundmi, ka reaguar artisti Aleksandër Gjoka. Përmes disa postimeve në “Instagram”, Gjoka ka “shpërthyer” ndaj këtij formati duke mos kursyer as fjalët banale.

Ai thotë se ndjen keqardhje se sa poshtë kanë rënë vipat shqiptarë.
“Pershendetje Big M*t. Ndjej krqardhje per”Vipat shqiptare’sa poshte paska rene Kartagjena

Sa poshte paska rene Kartegjena sepse na cat k**** me ket format idiot”, shkruan Gjoka.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej