Bledi Fevziu publikon fotot nga Dhërmiu: Dikur ishte …

Moderatori i njohur Blendi Fevziu pushimet po i kalon në jug të vendit, në Dhërmi.

Moderatori ka bërë një shëtitje me varkë dhe ajo që i ka tërhequr vëmendjen është ndërtimi masiv prej betoni buzë detit.

Fevziu shkruan se dikur në kjo zonë ka qenë kodër, ndërsa sot ajo çka duket është krejt ndryshe. Përveç ndërtimit masiv prej betoni, përballë rezortit që ndërtohet është kryer edhe një gërmim masiv i relievit.

“Dikur ishte kodër…” shkruan moderatori teksa poston foton nga rezorti që është në ndërtim.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej