“Ça ka*in do me tregu live”/ Stresi reagon ashpër pas sherrit të shokut të tij: Rruga i ka këto kur të ha b*tha…

Përpos personazheve të përfshirë, edhe Stresi ka reaguar. Emri i tij u lakua shumë pas kësaj ngjarje, pasi ai është shokë me Cllevion dhe gjithashtu kohëve të fundit ka rregulluar raportin e tij me “armikun e përbetuar” ndër vite, Noizyn.

Reperi Stresi reagimin e tij e ka bërë nëpërmjet një video-live. Ai u shpreh se këtë situatë ia kishte parashikuar, që pas sharjeve të mikut të tij disa kohë më parë kundrejtë familjes së Noizyt.

“Ca ka*in doni me tregu live. Ju ta hani mu*tin,  ju të live-it. Klevio ka bo çfarë ka merituar e dinë edhe vetë Klevio, se ja kam parashikuar meqë doni me ditë. Se më keni çuar 8000 mesazhe. Nuk mbroj kërkënd unë kur i shahet motra. Kam hy tri herë me i mbyll këto muhabete. Nuk është Klevioli i vetmi shokë i imi që goditet. Është i dyti, edhe pse, se s’më ka dëgjuar mua. Unë i kam lutë, mos e vëlla mos ia shaj motrën kërkujë. Leni budallaqet. Rrini të qetë, mos u bini njerëzve në qafë. Mundohuni me i harru disa gjëra,”-shprehet Stresi.

Ai më tej i bëri një thirrje shokut të tij: “Mos dëgjo asnjë Kleviol, shiko punët e tua. Rri në vetmi siç ke ndenjur gjithmonë. Ti s’ke qenë ky që je edhe ndrysho për inat të ktyre. Rruga i ka këto kur të ha bytha. Ke shkuar me 6 makina dhe ke ngelur tek pullë. Krejt kanë ik të kanë lënë vetëm.”

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej