Habitu

‘Pafund banane’, Monika Lubonja zgjedh mënyrën më origjinale për të festuar ditëlindjen

Monika Lubonja ka qenë një nga personazhet më interesantë në Big Brother Vip. Gazmore, origjinale dhe me një aftësi të jashtëzakonshme për t’u përshtatur...

Subscribe