Habitu

E bujshme/ Këngëtari i njohur për të gjithë ne dënohet me katër vite burg

Një gjykatë në Stamboll më 19 prill ka dënuar reperin turko-holandez Murda me katër vjet e 2 muaj burgim, pasi tekstet e këngëve të...

Tani po!/ Sazan Guri i vendosur të bëhet president: Nuk kam një të çarë në biografi! S’kam bërë kurrë një sherr me komshiun apo...

Sazan Guri është i vendosur për t’u shpallur president. I ftuar në “Studio Live” me gazetarin Arbër Hitaj, Guri tha se ai e mori vendimin...

I vonuan sufllaqen, 29-vjeçari bëhet me nerva dhe qëllon 4 herë punonjësin

Një ngjarje vërtet e pabesueshme ka ndodhur në Pescara të Italisë ku një 29-vjeçar i uritur qëlloi 4 herë ndaj punëtorit të fast-food-it pasi...

‘Pafund banane’, Monika Lubonja zgjedh mënyrën më origjinale për të festuar ditëlindjen

Monika Lubonja ka qenë një nga personazhet më interesantë në Big Brother Vip. Gazmore, origjinale dhe me një aftësi të jashtëzakonshme për t’u përshtatur...

Subscribe