Habitu

Putini i pamëshirshëm: “Ndëshkon” të bijën për ditëlindje

Vladimir Putin ka ndëshkuar vajzën e tij duke e ndaluar që të udhëtojë jashtë Rusisë për ditëlindjen e saj. Sipas raportimeve, lideri rus druhet...

Gjinekologia shpjegon rastin e 20-vjeçares që lindi në tualetin QSUT dhe nuk e dinte që ishte shtatzënë

Rasti i 20-vjeçares që iu drejtua urgjencës me shqetësimin e dhimbjes së barkut e më pas lindi një foshnje në tualet, ishte një ngjarje...

E bujshme/ Këngëtari i njohur për të gjithë ne dënohet me katër vite burg

Një gjykatë në Stamboll më 19 prill ka dënuar reperin turko-holandez Murda me katër vjet e 2 muaj burgim, pasi tekstet e këngëve të...

Tani po!/ Sazan Guri i vendosur të bëhet president: Nuk kam një të çarë në biografi! S’kam bërë kurrë një sherr me komshiun apo...

Sazan Guri është i vendosur për t’u shpallur president. I ftuar në “Studio Live” me gazetarin Arbër Hitaj, Guri tha se ai e mori vendimin...

I vonuan sufllaqen, 29-vjeçari bëhet me nerva dhe qëllon 4 herë punonjësin

Një ngjarje vërtet e pabesueshme ka ndodhur në Pescara të Italisë ku një 29-vjeçar i uritur qëlloi 4 herë ndaj punëtorit të fast-food-it pasi...

Subscribe