Jete-Stil

Kush po i blen pëlqimet e Olta Gixharit? Sfida në Instagram-in e Big Brother, produksioni detyrohet të bëjë njoftimin e rëndësishëm

Fituesi i “Talent Shoë-t” që u zhvillua në “Big Brother Vip Albania”, do të përzgjidhej nga vetë publiku përmes pëlqimeve në faqen zyrtare në...

U përfol si e dashura e Vis Martinajt, kjo është modelja që do futet për të ndarë Luizin dhe Kiarën (Emri)

Një modele pritet të futet në shtëpinë e Big Brother. Ajo është Eva Pasha dhe me sa duket do të trazojë ujërat mes Kiarës...

Kejvina REAGON për herë të parë pas daljes nga BBV, ka dy fjalë për shpullen ndaj Luizi

Kejvina Kthella ka reaguar për herë të parë, pas daljes nga shtëpia e “Big Brother Vip”. Ajo e ka cilësuar  si një çmendinë qëndrimin...

“Nuk kam prekur libër me dorë që 15 vjeçe” – Mësime jete nga një “VIP”-e shqiptare

Një vajzë me emrin Tea, e cila është një nga banoret e "Big Brother Vip", pra është personazh "VIP", edhe pse s'ka bërë asgjë...

Nënkomisarja e Elbasanit, Anisa Kostani reagon pas aksidentit: Gjarpri është mirë…

Nënkomisarja e Elbasanit, Anisa Kostani, ka reaguar lidhur me aksidentin që pësoi dy ditë më parë në kryeqytet. Përmes një postimi në “Facebook”, Kostani tregon...

Subscribe