Jete-Stil

Amos Zaharia ofendon rëndë Luizin dhe Kiarën: Krisu ti dhe ajo puta** jote

Debatet në Big Brother Vip vijojnë të jenë të shumta, ku të shpeshta janë përplasjet dhe mes Luizit dhe Amosit. Së fundmi një video po...

Tërmeti nuk “kursen” as futbollin, portieri turk gjendet i pajetë nën rrënoja

Mëngjesi i 6 shkurtit ishte “fatkeq” për Turqinë dhe Sirinë, të cilat janë “shkundur” ditën e sotme nga një sërë tërmetësh ku më i...

“Burri i Oltës do të më shantazhojë”, del REGJISTRIMI i bisedës së Zhaklin Lekatarit: Unë nuk blihem me para, i thashë…

Një audio e opinionistes së Big Brother Vip, Zhaklin Lekatari, në rrjetin social “Whatsapp”, po bën xhiron e rrjetit. Në audio dëgjohet  Zhaklin që tregon...

E kërcënoi pasi nominoi Efin, Dea Mishel për Luizin: Nuk është burrë që përdor atë lloj toni! Olta: Ai do vetëshkatërrohet

Blogerja, Dea Mishel u ndje e kërcënuar mbrëmjen e kaluar nga Luizi, pasi ai foli me tone të ashpra për zgjedhjen e saj, që...

Kuvendi “zien” nga debati, Monika Kryemadhi ‘shijon’ dasmën Luiz-Kiara

Debate, akuza dhe tone të ashpra, ndërsa kryefjalë ishte çështja ‘McGonigal’. E tillë ishte seanca e sotme plenare, ku në gati 2 orë e...

Subscribe