Jete-Stil

Gazetari “plas bombën”: Një nga vajzat e televizionit shqiptar merr 70 mijë dollarë në Dubai për marrëdhënie s*ksuale

Gazetari Spartak Koka ka zbuluar se dy vajza shqiptare të cilat i përpkasin botës së televizionit ushtrojnë prostitucion në Dubai. Sipas Kokës në përgjimet e...

BE merr vendimin e papritur për të gjithë telefonat inteligjentë dhe laptopët: Nga shtatori do të përdorin…

Bashkimit Evropian ditën e sotme ka marrë vendimin për një zgjidhje të përbashkët tarifimi që do të bëhet standardi i harmonizuar i BE-së për...

“Ça ka*in do me tregu live”/ Stresi reagon ashpër pas sherrit të shokut të tij: Rruga i ka këto kur të ha b*tha…

Përpos personazheve të përfshirë, edhe Stresi ka reaguar. Emri i tij u lakua shumë pas kësaj ngjarje, pasi ai është shokë me Cllevion dhe...

“Ishim me pushime, as nuk bërtisja dot”/ Arbana Osmani zbulon si…

Arbana Osmani nuk është tip i ‘gender reveal’, që është zbulim i gjinisë së bebit në një mënyrë të veçantë dhe publikimi i videos...

E bujshme/ Këngëtari i njohur për të gjithë ne dënohet me katër vite burg

Një gjykatë në Stamboll më 19 prill ka dënuar reperin turko-holandez Murda me katër vjet e 2 muaj burgim, pasi tekstet e këngëve të...

Subscribe