Jete-Stil

“Jam i martuar”! Luizi refuzon ftesën e Jorit/ Modelja: Me lavatriçe ndezur e bën më intrigante!

Shakatë dhe batutat nuk kanë munguar në shtëpinë e Big Brother. Jori dhe Luizi janë dy personazhë “pa filtra” dhe nuk i lënë pas...

Luizi komunikon për herë të parë në BBV me nënën e tij: Mbaj premtimin që ke dhënë

Gjatë “Primes” të së martës Arbana Osmani i tregoi banorëve për tragjedinë e ndodhur brenda ambienteve të Top Channel ku tre persona të armatosur...

“Do të shklyj, do të zhgarravis”/ Me kë e ka Olta këtë kërcënim?

Lorenci dhe Olta kanë diskutuar sot për mënyrën se si ka luajtur Luizi. Olta nuk ka qenë dakord duke thënë se Luizi ka kërcënuar...

Tragjike! Vdes futbollisti shqiptar (EMRI)

Klubi i futbollit “2 korriku” ka njoftuar se ka vdekur ish-futbollisti i kësaj skuadre, 15-vjeçari Leonit Syla. Në telegramin e ngushëllimit të dërguar nga klubi...

“Dhuroja 1 mijë euro familjes së Palit”, Olta kërkon të vërë në vështirësi Luzin, përgjigja e la pa fjalë

Luiz Ejlli premtoi në spektaklin e së martës se nëse do të ishte ai fituesi i 100 mijë eurove, njëpjesë të shumës do ta...

Subscribe