Jete-Stil

“E kafshuan tek veshët dhe kofshët”, detaje të reja nga pengmarrja e Ermil Sorrës: Më veshën si grua dhe më filmuan…

Detaje të reja janë zbarhdur në lidhje me ngjarjen e ndodhur pak ditë më parë në Tiranë ku një 31-vjeçar u mor peng nga...

Një tjetër moderatore largohet nga Top Channel? Vjen deklarata e papritur: Mirupafshim!

Moderatorja e ‘Goca e gra’, Dalina Buzi ka shpërndarë në rrjetet sociale një lajm ku shkruan mirupafshim. Në lajmin e publikuar njoftohet se Spanja...

Arbër Hajdari “qetëson” të gjithë popullin shqiptar: Donaldi dhe Bora do të kthehen bashkë, sado histori të ndryshme të kenë…

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix vazhdon të zgjojë kuriozitet për publikun, ndonëse “Big Brother VIP” ka mbaruar prej dy muajsh. Këtë herë, ishte opinionisti Arbër Hajdari që foli...

E ftuara çudit Rudina Magjistarin: Ti dhe bashkëshorti im…

Aktorja Oriana Cama ka folur rreth zhvendosjes së saj nga Shqipëria drejt Italisë, duke theksuar se shkak i kësaj është bërë njohja me bashkëshortin,...

Zbulohet arsyeja e largimit të Florian Binaj nga ‘Portokalli”

Pas 18 vitesh, aktori i njohur i humorit la Portokallinë, emisioni në të cilin Florian Binaj, e cilëson si mundësia që pati për të...

Subscribe