Jete-Stil

Hapte llogari false në rrjetet sociale në emrin e të tjerëve, arrestohet 39-vjeçari në Tiranë

Një 39-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohet se përdorte të dhënat e personave të tjerë dhe hapte llogari false...

“U ekzekutuan në mënyrë makabre”, Blendi Fevziu publikon foton dhe rrëfen ngjarjen tronditëse: Dy prindërit e tyre të mbysin me trishtimin për vdekjen e...

Gazetari Blendi Fevziu ndodhet në SHBA ku po merr pjesë në festimet në kuadër të 110-vjetorit të krijimit të Vatrës në Nju Jork. Fevziu...

Gazetarja flet për partnerin: Më zhvesh gjithmonë kur pi, çfarë nuk bën

Gazetarja Rudina Demneri që njihet nga të gjithë si Paloma ka treguar raportin që ka me bashkëshortin e saj pas daljes nga BBV. E ftuar në emisionin...

Shuhet ylli i skenës së cirkut shqiptar

Një artiste e madhe është ndarë nga jeta. Vitore Sallaku, akrobate, një ndër pionieret e cirkut shqiptar së bashku me bashkëshortin Skënder Sallaku, ka...

“Puna e sheikut s’është e lehtë”, Enca flet pas skandalit të Dubai Porta Potty

Jeton prej kohësh në Dubai dhe sigurisht që është përmendur nga portalet për skandalin e publikuar Portta Potty, por këngëtarja Këngëtarja Enca Haxhia ka folur...

Subscribe