Jete-Stil

Pse nuk e nisa më herët? Elon Musk fiton 3 mln dollarë nga parfumi i tij “Burnt Hair”

Elon Musk ka treguar së fundmi se parfumi i tij “Burnt Hair” është shitur duke mbledhur 3 milionë dollarë. Aroma prej 100 dollarësh u shit...

Floriana Garo nuk e lë burrin të dalë nga shtëpia: Jam shumë xheloze

Floriana Garo ka zbuluar disa detaje nga martesa e saj me avokatin Enis Daci. E pyetur se cili është defekti më i madh i saj...

Pamjet të tmerrshme! Gati ndërroi jetë nga kimikati në bojën e flokëve, 19-vjeçarja zgjohet me kokën dyfish më të madhe (FOTO)

Estelle, një studente 19-vjeçare duket se ka kaluar reaksionin alergjik më të tmerrshëm nga një kimikat paraphenylenediamine (PPD) i gjendur në bojën e flokëve....

“Shkakton goditje në zemër”, nutricionistja: Produkti i kuzhinës që nuk duhet futur në gojë

Nutricionistja Diola Dosti foli për kolesterolin e keq në gjak, i cila ndikon dëmton shëndetin tonë dhe mund të shkaktojë edhe goditje në zemër. Sipas...

Moderatorja flet si rrallëherë për jetën private/ E pyeti nëse do të bëjë një fëmijë të dytë, Sonila Meço i përgjigjet ashpër ndjekësit!

Gazetarja dhe moderatorja Sonila Meço ka folur si rrallëherë për jetën e saj personale, planet për fëmijë, dhe pjesëmarrjen si konkurrente në “Big Brother...

Subscribe