Kryesore

Gazetari Kastriot Myftaraj i dha fund jetës duke u hedhur nga ballkoni, dalin pamjet e rënda nga vendngjarja

Gazetari Kastriot Myftaraj ka ndërruar jetë ditën e sotme, pasi dyshohet se i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga kati i katërt...

LAJM I FUNDIT/ Hidhet nga ballkoni i banesës, vdes gazetari i njohur në Tiranë

Vetëvritet gazetari Kastriot Myftaraj. Tiranë/Informacion paraprak Më datë 07.07.2022, rreth orës 12:55, në lagjen “Ali Demi”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës...

Kritikat e Ministrisë së Jashtme të Bullgarisë për mënyrën e komunikimit të Ramës, reagon kryeministri: Kam një problem me ju! Hiqni veton ose…

Kryeministri Rama i është përgjigjur deklaratës së ministrisë së Jashtme bullgare, e cila i kërkon që të marrë parasysh mënyrën e të shprehurit. Rama në reagimin...

A do t’i hiqet mandati Olta Xhaçkës? Mblidhet Këshilli për Imunitetin

Këshilli për Rregulloren Mandatet dhe Imunitetit u mblodh sot për mocionin e shprehur nga opozita për mandatin e deputetes Olta Xhaçka të cilën e...

LAJM I FUNDIT/ Deklaratat e Ramës nga Brukseli, reagon ministrja e Jashtme e Bullgarisë

Ministria e Punëve të Jashtme të Bullgarisë ka reaguar pas deklaratave të bëra në Bruksel nga kryeministri Edi Rama. Deklarata e plotë Bullgaria ka qenë gjithmonë ndër...

Subscribe