Lajme

Tronditet Shkodra, ekzekutohet nje person dhe plagoset nje tjeter

Një krim i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Shkodër. Bëhet me dije se shtetasi Naim Bajri është ekzekutuar me...

Hoteli që ju vu eksplozivi në Sarandë u ndërtua nga Pajtim Yzeiri që ju pre koka në Spanjë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Sarandës, pasi një sasi tritoli ka shpërthyer në katin e parë të...

Baton Haxhiu: Do të doja Linda Ramën për presidente

Analisti Baton Haxhiu ka treguar dy emra që ai i shikon si modele për një president në Shqipëri. Në emisionin “Opinion”, Haxhiu tha se...

Me snajper dhe “kallash”, kush është vëllai i Admir Muratajt që u shpall në kërkim

Policia njoftoi sot se ka shpallur në kërkim Ilir Muratajn, vëllain e Admir Muratajt të vrarë gjatë grabitjes së Rinasit pasi iu gjetën armë...

Berisha tregon për herë të parë sa e ka paguar avokatin francez

Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbuluar për herë të parë shumën që ka paguar për avokatin francez, i cili ka ngritur padinë ndaj Sekretarit amerikan...

Subscribe