Lajme

Enkelejd Alibeaj prezanton kandidatin e parë për zgjedhjet lokale

Kryetari i grupit parlamentar i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj prezantoi sot kandidatin e parë për kryetar bashkie për zgjedhjet lokale, që do të zhvillohen...

Tensioni / Berisha sfidon policinë, protesta e 6 dhjetorit edhe pa leje

Sali Berisha nuk e ka përfilluar aspak vendimin e policisë së Tiranës për të mos e lejuar protestën e opozitës në 6 dhjetor me...

Kush është futbollisti që ishte përfshirë në trafikun e kokainës, u arrestua me të fejuarën, vajza e të fortit të Kavajës

Karriera si futbollist nuk i ka ecur ashtu siç pritej përderisa Denilson Cervanaku, djali i ish-kryetarit të komunës Frakull, u përfshi me të atin...

“P*rdhni, p*rdhni se në një vrimë i bini”/ Lavde kryeministrit dhe denigrim opozitës, statuset e Viktor Çervanakut të arrestuar për kokainë: I rr*fshi t*pet,...

Ish-kryetari i Komunës së Frakullës në Fier dhe që punonte prej disa kohësh si drejtor në OST, Viktor Çervanaku, u la sot në burg...

Arrestohen tre hajdutë në Lezhë

Lezhë / Finalizohet operacioni policor i koduar “Serial”, për goditjen dhe zbardhjen e rasteve të vjedhjes së pronës dhe pasurisë. Vodhën në banesa dhe në...

Subscribe