Lajme

Pedagogu tallet me amnistinë fiskale të Ramës: Nëse një lavazhier bën 2 mln euro, unë lë gradat dhe marr kamionin për Angli

Eksperti i ekonomisë, Rezart Prifti ka folur në lidhje me amnistinë fiskale, duke ironizuar nismën si pa kuptim, pasi një person që pretendon të...

“Kërkonte mjete të blinduara”, Rama tregon historinë me VIP-in holandez që kishte frikë të hynte në Shqipëri: Donte armë të rënda dhe mbrojtjen e...

Kryeministri Edi Rama është duke zhvilluar një bashkëbisedim me përfaqësues të biznesit holandez që operojnë aktualisht në Shqipëri. Rama gjatë bashkëbisedimit ka treguar dhe historinë...

Rama nga Holanda: Në nëntokën shqiptare është zbuluar një sasi e madhe gazi dhe nafte, ndryshon të ardhmen

Kryeministri Rama ka zhvilluar një bashkëbisedim me përfaqësues të biznesit holandez që operojnë aktualisht në Shqipëri, si dhe me investitorë të rinj potencial, të...

Plagë të shumta në trup, arrestohet 30-vjeçari që masakroi me thikë nënën në Fier

Është arrestuar 30-vjeçari, i cili masakroi me thikë nënë e tij në Fier. Rreth orës 09:00, në Dukas, Patos, në banesën e tij, Klaudio Çobaj,...

Qëlloi me armë drejt fëmijëve, dorëzohet në polici 49-vjeçari në Shkodër, shkoi të sqaronte 13-vjeçarin pas sherrit me të birin

Është dorëzuar në policinë e Shkodres 49-vjeçari që dje qëlloi me armë në drejtim të një grupi fëmijësh. Agron Mahmuti (Mehmeti) 49 vjeç ka thënë...

Subscribe