Lajme

Në mëngjes Sandër Lleshaj; në darkë Erion Braçe: a po lind një PS anti-Rama?!

Flitet për mbi 10 deputetë, të cilët kanë hartuar një plan të qartë, që duket se ka edhe një mbështetje të rëndësishme ndërkombëtare, ç’ka...

Shpërthim tritoli tek një biznes në Durrës

Shpërthim me lënde plasëse në një dyqan rrobash në Durrës. Ngjarja ndodhi në orët e para të mëngjesit në lagjen nr. 7. Burime zyrtare...

Elon Musk e thotë hapur: Do të mbështes Ron De Sandys dhe jo Trump në zgjedhjet presidenciale të 2024

Elon Musk ka deklaruar hapur se do të mbështeste guvernatorin republikan të Floridës, Ron DeSandis, dhe jo Donald Trump, në rast se i pari...

Vidhin qytetarët te Liqeni Tiranës, arrestohet polici i Bashkisë dhe shoku i tij

Dy të rinj janë arrestuar në kushtet e flagrancës nga Policia e Tiranës, pasi vidhin qytetarët në Liqenin Artificial të Tiranës. Mësohet se në...

Makina u përplas me një derr të egër, humb jetën 25-vjeçari

Një 25-vjeçar ka humbur jetën pas një aksidenti rrugor të ndodhur në lartësinë e Mikrothibës , kur makina që drejtonte është “përplasur” me një derr të egër. Drejtuesi i...

Subscribe