OP-ED

Pse është trembur Saliu dhe doli kundër Bajram Begajt?

Nga Spartak Ngjela Pse është trembur Saliu nga presidenti i zgjedhur rishtas Bajram Begaj: Sepse ai ka qenë shefi i Shtabit të Përgjithshëm të Ushtrisë shqiptare? Sepse...

Dita kur e bënë kurban gjeneral Bajramin!

Ashtu sikurse pritej emri i presidentit të ri do të përzgjidhej, vendosej, madje dhe shpallej nga një njeri i vetëm, ai që kontrollon gjithçka...

Lajmi i bujshëm për arrestimin e Taulant Ballës, reagon deputeti socialist

Deputeti socialist Taulant Balla reagon për një spekulim që disa media shpërndan pasditen e sotme, në lidhje me një efektiv të arrestuar. Rastësisht, ky...

Nga zarfi tek vota në emailin e PS/ Si po degradon caktimi i presidentit të ri

Duam që të bëjmë një komunikim sot me ju për më shumë detaje për procesin e saponisur të zgjedhjes së Presidentit të Republikës, Kur flas për proces në...

Akuzat ndaj Bashës që denoncojnë Berishën

Sali Berisha po vazhdon në mënyrë inerciale akuzat tashmë të kota ndaj Lulzim Bashës, sa herë që i paraqitet kjo mundësi. Edhe në konferencën...

Subscribe