Sport

Tango” argjentinase në Katar, Franca u dorëzohet penalltive dhe Messi ngre në qiell Kupën e Botës

Argjentina e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme këtë finale, duke ushtruar presion që në fillim të sfidës. Argjentinasit po tregoheshin...

Vllaznia – Çelsea, Kupa e Kampionëve zbret sot në Loro Boriçi

Ekipi i Vllaznisë së Femrave shkruan historinë e futbollit shqiptar. Sot në orën 18:45, në Loro Boriçi zbret ekipi i Çelsea të Londrës në...

Boksieri shkodran shkruan historinë, mposht britanikun i cili ka mundur Mike Tyson

Ditën e djeshme, boksieri shkodran Nelson Hysa ka korrur një sukses të jashtëzakonshëm brenda ringut. Hysa është ndeshur mbrëmjen e djeshme në pallatin e sportit...

Hap fals i Atletico Madrid, e ndal Granada e Myrto Uzunit

Atletico Madrid nuk shkojë më shumë se një barazim 0-0 ndaj Granadës së Myrto Uzunit, në ndeshjen e vlefshme për javën e 33-të në...

Subscribe