Te perzgjedhura

Mësoni si GALAKTIKU “profesor Fredi” nënvlerëson dhe filmon pa autorizim klientët e palestrës

Një denoncim i pazakontë ka mbërritur në redaksinë e ShkodraNews. Një qytetar shkruan se tek palestra XXL në qendër të Shkodrës, pranë Bar Restorant...

Bardh Spahia që e nisi detyrën më 1 prill; ja mashtrimet dhe zullumet në 6 muaj kryetar

Deri tani kaçurrelsi  i Aliut dhe “ushtari” i Saliut ka 5 “arritje”; një ndër të cilat është sajesa e krizës  mjedisore me mbetjet dhe...

Për çfarë i duhet Shkodrës një drejtoreshë si Besara Podgorica?

Kalaja e Rozafës ka pësuar një rritje me rreth 10 mijë vizitorë dhe pritet të rritet më tej në vijim. Ky ishte lajmi fantastik...

Blendi Gonxhe punëson këshilltar, zv/ministrin që u shkarkua për kontratën false “Duty Free” me gruan e Gjin Gjonit

Lidhjet që mbanë Elton Haxhi, mes qeverisë dhe mafies financiare ruse që vepron në Shqipëri/ Më 13 shkurt 2020, kryeministri Edi Rama, deklaroi se...

Afera e vitit/ Shpëtim Shijaku rrëmben vendkomandën qendrore dhe qendrat stërvitore të ushtrisë në Sauk me lejen e Edi Ramës, SPAK bën sehir

Shpëtim Shijaku arrin të ‘fusë në dorë’ 136 mijë metra katrorë prona të ushtrisë në zonën më të lakmueshme të Tiranës me lejen e...

Subscribe