Çfarë ndodhi sërish mes Kejvinës dhe Luizit, modelja bën veprimin e papritur

Duket se raporti mes Kejvina Kthellës dhe Luiz Ejllit është krisur.

Edhe pse nuk u ndanë mirë nga “Big Brother VIP” pas daljes ata të dy folën mirë për njëri-tjetrin duke deklaruar se do jenë miq.

Mirëpo, duket se mes tyre ka ndodhur diçka pasi modelja nuk e ndjek më fituesin e BBVA në Instagram, edhe pse ai ende e ka follow. Kaq ka mjaftuar që të ngrihen pikëpyetje mbi raportin e tyre.

Pak javë më parë Luizi foli për Kejvinën në një intervistë ku tha: “Që kur kam dalë prej ‘Big Brother’ nuk kam folur me asnjërin prej tyre. Më ka shkruar edhe Kejvina. Unë e kam thënë, në momentin që unë fik dritat dhe mbyll derën e asaj shtëpie, kam lanë cdo gjë aty. Nëse doni të më vlerësoni për Luizin që jam jashtë, ja ku më keni.”

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej