Çfarë po ndodh? Policia “rrethon” një banesë, dyshohet se…

Një person i cili dyshohet të ketë probleme të shëndetit mendor është vënë në shenjestrën e policisë së Elbasanit.

Uniformat blu të sinjalizuar nga banor të zonës se Shushicës kanë shkuar në banesën e këtij të fundit për ta ndaluar.

Nga kqyrja paraprake ka dyshime se në banesën e këtij personi gjenden dy kallëpë të vegjël tritoli.

Policia ka rrethuar banesën dhe në minutat në vijim pritet një deklaratë e detajuar nga policia.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej