Ç’po ndodh me kursin e këmbimit? Shihni me sa shitet e blihet Euro sot

Valutat e huaja kryesore kanë pësuar një rënie në tregun valutor, krahasuar me një ditë më parë.

Referuar operatorëve në treg, modhedha europiane blihet me 107.9 lekë nga 109.5 që këmbehej një ditë më parë, ndërsa shitet me 110.2 lekë (111 dje).

Rënie kanë pësuar dhe dollari amerikan, franga zvicerane dhe paundi britanik.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej