Ç’po ndodh në Tiranë? Renea në aksion blic

Një aksion nga forcat RENEA është duke u zhvilluar në Tiranë për kapjen e disa personave që janë në kërkim dhe konsiderohen si me rrezikshmëri të lartë.  Aksioni vjen edhe pas ngjarjeve kriminale të ndodhura në vend së fundmi.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej