“DEA e ka me ty takimin e parë”/ Eksperti Ervin Karamuço paralajmëron Artan Hoxhën, futet në mes edhe gazetari Elton Qyno dhe bën deklaratën e papritur: Lëre, lëre, tani…

Një deklaratë e ekspertit të kriminalistikës, Ervin Karamuço mëngjesin e sotëm në rrjetet sociale se pas krimeve më të fundit në vend tashmë DEA ka një zyrë në Tiranë, kanë ardhur reagime të shumta.

Gazetari Hoxha i shkruante Karamuços se DEA ka qenë prej kohësh në Shqipëri, fakti i vetëm ndryshme tashmë është që ka edhe një zyrë në Tiranë.

“DEA ka kohe qe eshte kembekryq ketu, tani thjeshte do kete nje adrse faksi me prefiks Tirane

Problemi eshte se kur DEA do vendoset ne Dubai, pa ne Tirane jane te mirëpritur”, shkruatë Hoxha.

Pas këtij komenti të Hoxhës i menjëhershëm ka qenë reagimi i Ervin Karamuços.

“Artan Hoxha hajde se me ty e kanë takimin e parë. Kanë ca pyetje që vetëm ti u jep përgjigje”, i përgjigjet Karamuço.

Një reagim ironik ka ardhur edhe nga gazetari Elton Qyno: Lere lere, tani ju drodhen lesht e kembeve çunave…

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej