Dea me Luizin “kokë më kokë” për finale, Vis Pupa eleminohet nga Big Brother: Aty s’kishte asgjë reale, mu duk vetja si motrat Kardashian

Vis Pupa ishte banori i cili u eleminua mbrëmjen e djeshme nga Big Brother Vip. Pas daljes së tij nga shtëpia aktori u shpreh se ndihet mirë që ka dalë, pasi nuk mund të vazhdonte të qëndronte më tepër në shtëpi.

Ndërkohë, sa i përket lojës aty brenda nga banorët e tjërë Visi u shpreh se gjithçka është një aktim se situta sa vinte dhe bëhej më mbytëse.

Mbrëmjen e djeshem banorëve iu dha mundësia që të çonin dy emra për në votim për finale dhe ata zgjodhën pikërisht, Dean dhe Luizin.

Visi: Ndihem mirë që kam dalë, pasi nuk do vazhdoja dot më shumë. Për sa i përket banorëve, kam parë njerëz që kanë shansin e jetës të tregojnë kush janë dhe në këtë formë e kam menduar ta tregojnë, e nuk jam mërzitur më askënd. Mendoj që është loja që të nxjerrë anët më të këqija, nuk i vë faj askujt.

 

 

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej