Debati mes Kiarës dhe Luizit arrin tjetër nivel: Mos e përdor emrin tim se e ndyn

Luizi dhe Kiara kanë debatuar sërish me njëri-tjetrin. Arsyeja ka qenë se Kiara është e pakënaqur me disa nga herët që këngëtari përdor emrin e saj.

Kiara: Jo çdo gjë rrotullohet rreth teje

Luizi: Në këto dy situata po. Se ti po më thua mos e përdor emrin tim se e ndyn kur e përdor…

Kiara: Jo se e ndyn, por e përdor në disa situata që nuk dua, siç ishte rasti i fundit

Luizi: O Zot i madh, a do më kuptosh ndonjëherë, mos ma kthe me një pyetje. Të kam thënë më lër ta mbaroj këtë Big Brother

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej