Degradon situata në Big Brother/ Produksioni nuk i kushtoi rëndësi, Kejvina i sulet në mënyrën më të keqe Luizit: Unë e kam babain në jetë akoma

Debati në Big Brother Vip Albania mori përmasa të tjera mbrëmjen e djeshme teksa Luizi dhe Kejvina po përplaseshin me njëri tjetrin.

Gjatë gjithë mbrëmjes, Kejvina po sulmonte këngëtarin për mënyrën se si ai i drejtohet banorëve të tjerë. Ndërkohë në një moment ata patën edhe një replikë mes tyre, ku Kejvina tha se Luizi nuk meriton as të marrë frymë, duke i përmendur edhe të atin.

“Mos harro se unë e kam babain gjallë, nuk më ka vdekur”, thotë disa herë modelja e Big Brother-it.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej