Del FOTO: Kjo është 28 vjeçarja shqiptare që u vra nga ish-partneri në Itali

Personi në foto është 28 vjeçarja shqiptare Danjela Neza, e cila u vra nga ish-partneri i saj në Itali. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 02;00 të mëngjesit të sotëm pranë një kopshti në Savona.

Babai i 28-vjeçares së ndjerë përmes një postimi në Facebook, ka njoftuar të afërmit dhe dashamirësit për lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të së bijës.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej