Del video e dytë e Gjicit në zyrën e bashkisë: Do ta thërras unë atë të qenve edhe…

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar një pjesë tjetër nga video mes ish kryetarit të Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici dhe gruas me të cilën u përfshi në një aferë seksuale.

Në video gruaja dëgjohet teksa i kërkon një vend pune në bashki, por edhe ta ndihmojë për një projekt për qentë.

Biseda

Vajza: Do më ndihmosh të bëj një rrethim për qentë apo jo? Na sajo ndonjë punë këtu re, të vij të marr një shtëpi me qira. Kam dy shkolla. Shteti do më paguajë, sdo më paguash ti.

Gjici: Për qentë?

Vajza: Po.

Gjici: Do ta thërras unë këtë që merret me punët e qenve, se letrat duhen kaluar me vendim këshilli.

Vajza: Kam gjetur gjithë atë tokë. 400 mijë lekë të vjetra shkonte thurja.

Gjici: Nuk është problemi aty. Ne duhet ta bëjmë të gjithë procedurën që të gjithë qentë e rrugës ti marrim këtu, ti çojmë atje. Sa shkon, si shkon, situacioni, preventivi.

Vajza: i kam me projekt të tëra.

Gjici: Do ta thërras unë këtë dhe shko ti atje.

Gjici bën një telefonatë

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej