Depoja e armëve në Tiranë, policia jep detajet: Pas modifikimit do të shiteshin për ngjarje kriminale, siguroheshin nga persona me precedent! Dy të arrestuar

Policia e Tiranës ka zbuluar një depo që merrej me modifikimin e armëve të zjarrit në zonën e Yzberishtit. Nga operacioni i policisë janë sekuestruar një sasi armësh dhe municionesh luftarake, ndërsa në pranga ka rënë 2 persona.

Dy të arrestuarit janë  Elvis Bakalli dhe Dorian Kalo.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej