Deputeti i Shkodrës përfundon në SPAK

Ish-kryetari i bashkisë së Vaut të Dejës, Zef Hila është paraqitur ditën e sotme në SPAK.

Për ish-kryebashkiakun dhe deputetin e PD-së nuk dihen ende arsyet e thirrjes në Gjykatën e Posaçme.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej