Deputetja e PD dedikim romantik burrit: “Jastëku” im ku vendos kokën, deri në fund të jetës do jemi bashkë

Deputetja demokrate Oriola Pampuri ka bërë një detikim prekës për burrin e saj.

Teksa festojnë 18 vjetorin e dashurisë së tyre, ajo i premton se do ta ketë pranë deri në fund të jetës.

“18 vite me pare, me sa mbaj mend ka qene nje dite si kjo sot, por brenda nesh kishte shume dashuri, dhe kjo na bente qe ate rrugetim ta nisnim te sigurtë qe gjithcka do te shkonte mbare dhe bukur. Dhe keshtu ndodhi, sot pas 18 vitesh kemi familje te mrekullueshme, dy djem dhe nje dashuri qe rritet cdo dite. Besnikeria, dashuria, mbeshtetja, mirekuptimi ushqyen marrdhenien tone nder vite dhe e bene ate te shendoshe sic eshte sot. Familja eshte ‘jasteku’ ku vendos koken i qete dhe i sigurte qe asgje dhe askush nuk te cenon. Derisa fundi i jetes te na ndaje, te dashuruar e te lumtur gjithnje”, shkruan Pampuri.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej