“Deri këtu e pata takatin”/ Artan Hoxha publikon foton dhe zbulon porosinë që Rama i dha Ahmetajt pasi e shkarkoi: O bos, them se duhet të bësh kujdes nga…

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar për shkarkimin e Arbën Ahmetajt nga posti i zv.kryeministrit dhe ministrit të Rindërtimit.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Hoxha tregon edhe porosinë që Rama i ka dhënë Ahmetajt në momentin që e shkarkoi.

“O bos, them se duhet te besh kujdes nga spiunet. Deri ketu e pata takatin, me tej beji derman vete…”, janë fjalët që sipas Hoxhës, Rama i ka thënë Ahmetajt.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej