Dhunoi gruan dhe djalin e mitur, arrestohet 45-vjeçari

Një 45-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Fierit, pasi akuzohet për dhunë në familje.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi G. L., 45 vjeç, banues në Lushnjë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij dhe djalit të tyre të mitur.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Lushnjë arrestuan në flagrancë shtetasin G. L., 45 vjeç, banues në Lushnjë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij dhe djalit të tyre të mitur.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme” njofton policia.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej