Disa fëmijë futen në Kuvend, Rama ndërpret fjalën dhe bën batuta: Në fund është xhaxhi vampiri, ja erdhi dhe gogoli

Në momentin kur ka qenë duke folur në Kuvend kryeministri Edi Rama në Kuvend janë futur disa fëmijë.

Kryeministri ka ndërprerë fjalën pasi po flitej për raportin e Dick Marty, duke thënë se duhet të respektonin ata dhe se nuk ishte një temë që fëmijët duhet ta dëgjojnë.

Rama nuk ka kursyer edhe batutat duke thënë “Atje në fund është xhaxhi vampiri, xhaxhi Luli e unë xhaxhi Rama, ja erdhi edhe gogoli (i referohet Berishës)”

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej