Dita e fundit si president, Meta bashkëbisedim me komentuesit: Një agim i ri nis nesër që do të rikthejë demokracinë…

Në ditën e fundit si president, Ilir Meta ka zhvilluar njëë bashkëbisedim me qytetarët në rrjetet sociale.

Në mëngjës ai postoi një foto me fëmijët e tiij, ku shkruante se ishte proviligj të shërbente si president i Shqipërisë.

Komentet kanë qenë të shumta në këtë foto, ku Meta si asnjëherë më parë u ka kthyer edhe përgjigje.

Meta shkuan se gjatë ushtrimit të detyrës e ka ndjerë mbështetjen e shqiptarëve, teksa paralajmëron se nesër nis një agim i ri.

“Pa merak Luigj! Një Agim i Ri☀️ nis nesër që do të rikthejë Demokracinë dhe Llogaridhënien! 🇦🇱” shkruan Meta në një koment.

“Kalvin Dermyshi Faleminderit Kalvin por nuk isha i vetëm. E ndjeja përkrahjen e të gjithë shqiptarëve të ndershëm. Mirënjohje në veçanti popullit të 2 Marsit për ndërgjegjen e lartë patriotike që tregoi” shkruan në një tjetër.

“Nikoll Njeci Padiskutim i dashur Nikoll, beteja të forta kemi përpara. Por a mund të arrish në maja, pa bërë edhe pak malore? Malet tona më të larta!”i thotë Meta komentuesit.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej