“Do të karojmë”- Gafa e Bora Zemanit bën xhiron e rrjetit

Date:

Teksa po prezantonte mbrëmjen e djeshme “Dancing with the stars”, moderatorja Bora Zemani bëri një gafë dhe kjo gjë nuk mund t’i shpëtonte publikut.

Teksa po prezantonte mënyrën e kërcimit të konkurentëve, ajo ngatërroi shkronjën G me shkronjë K.

“Dhe do të karojnë me njëri-tjetrin”, tha moderatorja për konkurrentët duke ngatërruar fjalën “garojnë”.

Videoja e këtij momenti po bën xhiron e rrjetit prej mbrëmjes së djeshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related

Samiti i BE-së në Tiranë/ Gazetari zbulon cilat janë dy rrugët ku nuk mund të kalojë askush më 6 dhjetor

Gazetari Eni Ferhati tregoi se bllokimi i rrugëve do...

O Rrumbullak! Arratisja e Amant Josifit të Call Center para prangosjes, si arratisja e Klodian Zotos të landfilleve

Pas 10 ditë heshtje, kryepolici i grupit “Çiftelia” Muhamet...

Trump sulmon Kushtetutën amerikane, tërmet në SHBA

Donald Trump bëri thirrje për “përfundimin” e kushtetutës amerikane. Trump...