“Drejtori i Bashkisë së Malësisë së Madhe, Rasim Smakaj që bëri për spital punonjësin e tij, del në punë i rrethuar nga 20 policë”

Sali Berisha, ka denoncuar në rrjetin social Facebook rikthimin në punë të një drejtori të Bashkisë së Malësisë së madhe, cili disa kohë më parë kishte dhunuar punonjësin e tij.

Denoncimi i Berishës:

Drejtori që bëri për spital punonjësin e tij, del në punë i rrethuar nga 20 policë.
Për rilindasin e bashkisë nuk ka ndodhur asgjë.
Të dashur miq, një muaj më parë, drejtori në Bashkinë e Malësisë së Madhe goditi në befasi dhe bëri për spital punonjësin e tij.
Ndaj Smakaj, jo vetëm nuk u mor asnjë masë për aktin e shëmtuar banditesk, por kryetari i votave të vjedhura i jep edhe 20 policë për të mbrojtur atë në punë.
Dënoj me ashpërsinë më të madhe këto qëndrime të zyrtarëve bandit!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital.
Kryetari tonin marinaj mbron tinzarin rasim smakaj shefin e emergjencave civile ne bashki. Perpara rasim smakaj ka qene shef i policise bashkiake. Ne fillim te gushtit ne pabesi ka goditur punonjesin e tij dhe ka iku me vrap. Qe nga ajo dite ku ka bere aktin burracak ska shkuar me ne pune ku vazhdojne marredheniet e punes edhe pse sdel ne pune
Dhe e rrethuan 20 police per te dale nga bashkia Si mundet te mbrohet nje njeri i tille dhe te vazhdoje te jete ne krye te emergjencave nje njeri qe smund te dal i pashoqeruar me police.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej