“E dini kush jam unë?” Bora Muzhaqi u prezantohet fëmijëve që shkuan në Kuvend: Jam ministja e kalamajve

Ditën e sotme me ftesë të deputetes Jorida Tabaku, disa fëmijë kanë shkuar në Kuvend, për të parë nga afër Parlamentin e Shqipërisë.

E teksa fëmijët janë ulur në disa karrige ministrja për Rininë dhe Fëmijët, ka shkuar pranë tyre dhe u ka thënë se është “minstrja e kalamajve”.

Bora Muzhaqi: E dini se kush jam unë? Fëmijët: Jo Bora Muzhaqi: Jam ministrja e kalamajve

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej