E frikshme/ U arrestua për vjedhje biçikletash dhe vetëm dy javë në qeli, gjen vdekjen e mistershme në burg 38-vjeçari në Tiranë

Ka humbur jetën në rrethana të mistershme 38-vjeçari Renald Tahiri, i cili u arrestua të premten e kaluar në Tiranë, pasi dyshohej për vjedhjen e biçikletave. Tahiri ka vdekur në burgun 302 në Tiranë, ku mbahej prej ditës së premte.

Vijon…

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej