E kërcënon dhe i thyen telefonin mjekes, në pranga 41-vjeçarja në Tiranë

Një 41-vjeçare në Tiranë është arrestuar ditën e sotme pasi ka kërcënuar një mjeke te Spitali  Psikiatrik nr.5 .

Policia bën me dije se në pranga ka rënë shtetasja A.Ç, e cila pasi ka kërcënuar mjeken i ka thyer dhe telefonin.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit Nr. 4 po punojnë për kapjen e shtetases A. Ç., 41 vjeçe, banuese në Tiranë, pasi te Spitali Psikiatrik Nr. 5, ka kanosur një mjeke dhe i ka thyer telefonin asaj.”- njofton policia.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej