E rëndë në Shqipëri, 48-vjeçari i jep fund jetës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë.

Një 48-vjeçar, në kushte të rënda psikologjike, i ka dhënë fund jetës duke konsumuar fotoksinë.

“Më datë 01.08.2022, në mbrëmje, shtetasi A. V., 48 vjeç, dyshohet se në kushte të rënduara psikologjike, ka konsumuar fotoksinë dhe për pasojë ka ndërruar jetë në spital”, njofton policia, ndërsa hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes kanë nisur.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej