E rëndë në Shqipëri, gjendet një trup i pajetë

Gjendet një trup i pajetë në afërsi të qytetit të Rrogozhinës. Trupi është gjetur nga kalimtarë të rastit, ndërsa dyshohet se viktima është banorë i zonës së Rrogozhinës.

Ende nuk dihen shkaqet e vdekjes së personit në fjalë. Aktualisht trupi i viktimës është dërguar në morgun e spitalit të Kavajës. Pritet ekspertiza dhe autopisa e trupit për të përcaktuar shkaqet e vdekjes.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej