E rëndë në Tiranë, një person vret veten me armë

jë ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë ku një 63-vjeçar i ka dhënë fund jetës.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se shtetasi me ininciale B.B  dyshohet se është vetëvrarë me çifte.

Trupi i pajetë i 63-vjeçarit është gjetur në banesën e tij, ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 19.01.2023, në Prush, Gropaj, dyshohet se është vetëvrarë, me çifte, në banesën e tij, shtetasi B. B., 63 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej