E rëndë/ Po pastronte betonieren, por u shtyp nga mekanizmi, ndërron jetë 44-vjeçari

Një 44-vjeçar shqiptar, i identifikuar si Aleks Palushi, ka humbur jetën pasi ka ngecur në mekanizmin rrotullues të një betoniereje. Ngjarja ka ndodhur në Itali, ndërsa mësohet se 44-vjeçari kishte në pronësi një kopani të vogël ndërtimi.

Në momentin e ngjarjes Palushi ka qenë duke pastruar një betoniere, por është bllokuar në mekanizmin rrotullues dhe ka marrë dëmtime të rënda që i kanë marrë edhe jetën.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej